Teksa Ambalaj
teksa ambalaj
Tek-sa Ambalaj - Çelik Çemberler

Çelik Çemberler, çok mukavemetli ve yüksek kopma uzamalıdır. Bu nedenle ürünlerinizin güvenle taşınmasını sağlamaktadır.Çemberlerin keskin ve çapaklı kenarları özel yöntemlerle tamamen pürüzsüz ve yuvarlatılmaktadır. Bu sayede Çelik Çemberler, kolay kullanım ve paketleme makinalarının sorunsuz çalışması için her türlü şartı yerine getirmektedir.
Ağır yüklerin taşınması sırasında emniyeti sağlamak amaçlı kullanılan çelik ambalaj çemberleri, özellikle gemilerde, konteynerlerde, tren vagonlarında ve tırlarda yüklerin araçlara ve birbirlerine bağlanmasında kullanılır. Yüksek çekme mukavemeti ve uzama değeri sayesinde hareket halindeyken bile kopma ihtimalini çok azaltarak yüklerin emniyetli olarak taşınmasını sağlar. Çelik Çemberler, manuel çember makinelerinde tokasız, havalı çelik çember makinelerinde ise hem tokalı hemde tokasız kullanıma uygun bir çember türüdür.

çelik çemberler resim çelik çemberler resim çelik çemberler resim çelik çemberler resim çelik çemberler resim çelik çemberler resim
Teksa Ambalaj Copyright © 2013 Designed By Konakweb.com