Teksa Ambalaj
teksa ambalaj
Tek-sa Ambalaj - Plastik Çemberleme Makinaları

Üzerine koyabildiğiniz, her şeyi çemberleyebilirsiniz. Çemberlenecek ürünün ebatları sınırsızdır, çünkü çember uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünü makinenin üzerine koyduktan sonra çemberi etrafından dolaştırarak çember kanalına değdirmeniz yeterlidir. Bundan sonra makine; germeyi, kaynatmayı otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün için yeni çemberi ileri uzatarak hazır hale getirecektir.
Çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılabilir. İp ile bağlama yapılabilen her herde kullanılabilir.
Plastik çember ile, Koli çember bağlama, Oluklu mukavva çemberleme, koli çember bağlama, Gazete ve dergi çemberleme,paketleme, Mermer ve kremit çember bağlama, Lambri ve parke çember bağlama, Kesimhanede pastal çemberleme, Alçıpan profili çember bağlama, çember makinası, çember makinesi Zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı kar ile kendini amorti etmektedir. 
Firmamız tüm satmış ürünleri kendi bünyesinde yetiştirilmiş uzman yetkili servis elamanı ile satış sonrası servis ve yedek parça işlemini kendi bünyesinde yapmaktadır.

TAM OTOMATİK MAKİNA DETAY BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...

plastik cemberleme makinaları resim plastik cemberleme makinaları resim plastik cemberleme makinaları resim plastik cemberleme makinaları resim plastik cemberleme makinaları resim
   
Otomatik Plastik Çember Makinası (8 mm) 
 
Plastik Çemberleme Makinası
 
Plastik Çember Makinası
   
Plastik Çember Makinası Otomatik (12 mm)
 
Koli Paketleme-Plastik Çember Makinası
 
Tam Otomatik Plastik Çember Makinası
Teksa Ambalaj Copyright © 2013 Designed By Konakweb.com